هیربد دیزاین | طراحی کارت ویزیت
12569
rtl,page-template-default,page,page-id-12569,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

حتما به گوشتان خورده است که در نگاه اول همه چیز قضاوت می شود، پس مطمئنا شرکت شما هم برای بهترین ارائه خدمات خود از کارت ویزیت استفاده می کند، اما کارت ویزیتی که باعث برندینگ و توسعه نام شرکت شما باشد، پس بدون شک شما هم طراحی کارت ویزیت خود را به بهترین وجرب ترین افراد در این زمینه میسپارین …..

هیربد دیزاین برترین ارائه دهنده خدمات طراحی، این بار امکان ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت برای شما کاربران عزیز را فراهم اورده است تا به سادگی حرفه ای ترین کارت ویزیت خود را ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید و از کار کردن با حرفه ای ها لذت ببرید.

اما 5 نکته مهمی که باید در طراحی کارت ویزیت رعایت فرمایید:

1 – ابعاد و رنگ کارت ویزیت

برای شروع طراحی کارت ویزیت باید در اول ابعاد و رنگ اصلی کارت ویزتتان را مشخص کنید، نوع فایل و ابعاد کارت را از چاپخانه ای که میخواهد آن را برای شما تولید کند بپرسید.

سایز معمول برای طراحی کارت ویزیت 84 در 55 میلیمتر است و بهترین سایزی که میتوانید در آن طراحی کارت ویزیت را انجام دهید 1039 در 697 پیکسل خواهد بود. برای اطمینان از کیفیت نهایی کار تصاویر بکار رفته در آن باید حداقل 300 dpi باشند.

2 تعیین محل برش

در حالتی که در طراحی کارت ویزیت زمینه را سفید انتخاب نکرده اید، حتما فضایی را برای برش احتمالی در نظر بگیرید. برای اطمینان از آسیب ندیدن طرح اصلی یک حاشیه 3 میلیمتری از هر طرف کارت با رنگ زمینه کارت را خالی بگذارید و اطلاعات مهم را در این بخش از طراحی کارت ویزیت قرار ندهید.

3 عدم استفاده از خط حاشیه

در اصل پیشنهاد میکنیم که به هیچ عنوان از خط حاشیه در طراحی کارت ویزیت استفاده نکنید چرا که در طرح اولیه زیبا بنظر میرسد ولی در برش نهایی ممکن است که این حاشیه از اطراف یکسان نبوده و کل طراحی کارت ویزیت شما را تحت تاثیر قرار دهد. تمامی دستگاهها هنگام برش لبه ها درصدی خطا دارند که این درصد متاسفانه در ایران بیش ار حد استاندارد است که یک میلیمتر خطا میتواند تمام زحمات شما را از بین ببرد.

4 استفاده از مناسب ترین رنگ

انتخاب رنگها در هر طرحی تاثیر بسزایی خواهد داشت و طراحی کارت ویزیت نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود به همین دلیل رنگهای شارپ و چشمگیر میتواند توجه افراد را به کارت شما افزایش دهد ولی در نظر داشته باشید که استفاده از آنها به سادگی و زیبایی طراحی کارت ویزیت شما لطمه نزندو همچنین سعی کنید همخوانی مناسبی بین رنگهای به کار رفته در سایت، سربرگ، تبلیغات و طراحی کارت ویزیت خود برقرار کنید.

5 متن شما باید خوانا باشد

یکی از مهمترین شاخصه ها در طراحی کارت ویزیت که گاهی اوقات کارایی آن را به کل از بین میبرد خوانا نبودن نوشته های روی آن است، مشتریان شما نباید برای خواندن آدرس، شماره تلفن یا ایمیل شما با مشکل مواجه شوند. این مشکل در طراحی کارت ویزیت معمولا به دلیل عدم رعایت تفاوت رنگ مناسب بین زمینه و نوشته، کوچک بودن سایز متن و یا استفاده از سایه ها و افکت های نامناسب برای چاپ ایجاد میشود. در طراحی کارت ویزیت خود در نظر داشته باشید افرادی که عینکی هستند و یا پیرچشمی دارند بتوانند به راحتی اطلاعات کارت را بخوانند.
اطلاعات مهمتر مانند نام شرکت و شماره تلفن را با سایز بزرگتر قرار دهید تا چشم مشتریان خیلی سریع آنها را پیدا کند. امیدواریم توانسته باشیم با ذکر مطالب بالا هر چند کم در یادگیری شما تاثیر گذاشته باشیم ….

همین الان میتوانید با مراجعه به آیدی زیر حرفه ای ترین کارت ویزیت خودتان را سفارش دهید و با اطمینان به ما به سادگی نام خود را پرآوازه کنید.

آیدی تلگرام ثبت سفارش : https://t.me/mrsafaei84