هیربد دیزاین | افزایش لایک اینستاگرام
12595
rtl,page-template-default,page,page-id-12595,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

instagram like

بیشتر اوقات افرادی که زمان زیادی را با اینستا گرام می گذرانند، به پست هایی که لایک  و بازدید زیادی دارند توجه زیادی می کنند و اینکه همواره خودشان هم می خواهند در اینستاگرام لایک های زیادی برای پست هایشان جمع کنند …

با هیربد دیزاین همراه باشید تا بهترین ترفند های افزایش لایک در اینستا گرام را به سادگی یاد بگیرید:

ترفند افزایش لایک در اینستاگرام  یکسری موارد می باشد که باید آنها را رعایت و لحاظ نمایید که شامل گزینه های زیر می باشد:

1: میزان فعالیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید و سعی کنید از موضوعاتی در اینستا گرام استفاده کنید که طرفداران زیادی دارد مثل موسیقی، طراحی، هنر های تجسمی، داستان های کوتاه، کلیپ های طنز و… البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که نباید از پست ها و تصاویر و کلیپ های تکراری استفاده کنید، سعی کنید در اینستا گرام برای انتشار خبر و یا مطلب جدید اولین نفر باشید چرا که همین موضوع به شما کمک می کند تا پست هایی با بازدید و لایک بالا داشته باشید.

2: در صفحات اینستاگرام دیگران فعال باشید و برای دیده شدن صفحه اینستاگرام خود لایکر اینستاگرام باشید و پست های دیگران را نیز لایک نمایید.

3: کامنت گذاری یکی از نقاط  مثبتی است که باعث می شود شما بیشتر دیده شوید، هرگز فراموش نکنید از هیچ گونه اظهار نظری کوتاهی ننمایید و این گونه علاوه بر جلب توجه دیگر صاحب نظران خود را هم فعال نشان می دهید.

4: در اینستاگرام، طنز و شوخ طبع بودن از ویژگی های  برجسته  ای ست که میتوانید برای بالا بردن بازدید و لایک پیچتان استفاده کنید و با استفاده از تیکه کلام های زیبا و البته شوخ طبع، نظر کاربران را به صفحه اینستاگرام خود جلب نمایید.

5: امروزه در فضای مجازی و مخصوصا اینستاگرام  دنیای سیاست بسیار چشم گیر میباشد و سعی کنید در این عرصه موضوعات جذابی ارائه دهید و البته خشن بودن و دل نازکی در کنار هم جواب می دهد.

6: سعی کنید در پست های اینستاگرام از نظر دهنده های اول باشید و با طنز و شوخ طبعی نظر بگذارید این گونه لایک بیشتری جذب می کنید.

7: شعر و و مطالب ادبی و مخصوصا عکس نوشته ها در سطح اینستاگرام بازخورد بسیار مثبتی دارد و می توانید برای افزایش لایک اینستاگرام از این ترفند بسیار کاربردی استفاده کنید.

افزایش لایک اینستاگرام

یکی از بهترین روش ها برای افزایش سریع لایک پیج خودتان، لایک کردن است. یکی یکی پستها را نگاه کنید وسعی کنید بیشتر عکس ها یا حتی همه پست های دوستانتان را لایک کنید. با این کار کسانی که شما را فالو نکرده ولی شما آن ها را فالو کرده اید، به شما درخواست فالوینگ (دنبال کردن) خواهند داد.

چرا باید با لایک فیک پست های پیج خود را افزایش دهیم؟

با توجه به شرایط به وجود امده در رابطه با معیار سنجش کاربران در مورد پیج ها، زمانی که شما محصولات، خدمات، مطلب و تصویری در پیج به نمایش در می آورید، باید پست شما با تعداد لایک بالا به نمایش درآید. در این صورت کاربر برای لایک کردن و کامنت گزاشتن در صفحه شما بیشتر تمایل پیدا می کنید و این ذهنیت برای کاربران به وجود می آید ک پیج شما پر مخاطب بود و  همچنین برای استفاده و خرید نهایی از شما بیشتر ترغیب خواهد شد.

زمانی که شما از پیج خام و صفر فالوئر اینستاگرام استارت کار خود را داشته باشید کمتر کاربری حاضر به فالو کردن پیج شما می باشد و به سختی این آمار افزایش پیدا می کند، اما وقتی پیج شما با چند هزار فالور و لایک  افزایش یابد کاربر با دیدن پیج شما قطعا تمایل بسیار بیشتری به فالو کردن شما نشان می دهد، کسب کار شما  رونق بسیار بیشتری خواهد شد.به طور خلاصه میتوان گفت که برای شروع فعالیتتان در اینستاگرام میتوانین از لایک های فیک استفاده کنید ولی باعث می شود تا پیج اینستاگرام شما پر بازدید تر بنظر برسد و باعث شود تا کاربران بیشتری شمارا فالو و لایک کنند.