هیربد دیزاین | طراحی تراکت
12565
rtl,page-template-default,page,page-id-12565,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

طراحی تراکت

طراحی تراکت

امروزه دیگر تبلیغات نقش اول معرفی تمام کسب و کار ها و شرکت ها را دارد، تبلیغاتی که شاید با خودتان فکر کنید تراکت در میان آنها اصلا محسوب نشود و یا قدیمی شده باشد در حالی که هنوز تراکت از روش های اصولی تبلیغات گسترده و انبوه می باشد، تراکت یکی از روش های ماندگار تبلیغاتی است که شاید روش ساده ای باشد اما تاثیرگذاری بسیار بالایی دارد چرا که به صورت مستقیم با خریداران و یا مشتری های شما در ارتباط است، اینبار قصد داریم در هیربد دیزاین طراحی تراکت که از روش های اصولی و همه گیر تبلیغاتی است را به طور کامل با شما در میان بگذاریم تا به اهمیت این روش تبلیغاتی پی ببرید:

کدام سبک چاپ، تراکت نامیده می شود؟

تراکت به طور معمول یک صفحه بدون تاخوردگی است و نظر بیننده را به یک رخداد، خدمت، محصول یا ایده جلب می کند. تراکت ها اغلب پیام های ساده ای دارند که در زمان کوتاهی، به خواننده منتقل می شود. برای کاهش هزینه چاپ ، تراکت ها در اندازه های کوچکی چاپ می شوند و یک رو هستند.

تراکت ها در هر محلی که مردم حضور داشته باشند (مانند نمایشگاه ها و فروشگاه ها)، بین آن ها توزیع می شوند. تراکت ها را می توان تا کرد و در پاکت قرار داد. از لحاظ رنگ، هیچ محدودیتی برای تراکت وجود ندارد؛ اما بیشتر تراکت ها روی کاغذهای رنگی چاپ می شوند تا جلب توجه کنند و خوانده شوند.

تراکت ها به طور معمول با اهداف کوتاه مدت چاپ می شوند؛ به طور مثال، برای آگاه کردن مردم از رویدادهایی مانند فروش فوق العاده، قرعه کشی، افتتاحیه یا توسعه یک فروشگاه، می توان تراکت چاپ کرد. به همین خاطر کاغذی که تراکت روی آن چاپ می شود، از نوع کاغذهای مرغوب و ضخیم نیست. ولی در صورتی که تراکت حاوی اطلاعات کلی مانند خدمات و محصولات سازمان باشد، می توان آن را با اهداف بلند مدت تهیه کرد تا طول عمر بیشتری داشته باشد؛ در این موارد تراکت را روی کاغذهای ضخیم تر چاپ می کنند.

اینکه شما در طراحی تراکت هایتان از چه عناصری استفاده می کنید بسیار مهم و تاثیر گذار است برای مثال میتوانید در تراکتتان از لوگو و یا نماد خاصی استفاده کنید، تا تاثیر مطالب و محتوای درون تراکت بالا برود و یا از رنگ های خاصی استفاده کنید تا جذابیت و تثیر تراکتتان بالا برود، ما در هیردب دیزاین سعی می کنیم تا با رعایت کردن بالاترین سطوح استندارد های بین المللی، بهترین نتایج را برای شما عزیزان فراهم بیاوریم تا رضایت شما در بالاترین سطح ممکن باشد.

هیربد دیزاین با افتخار ارائه دهنده با کیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات طراحی تراکت برای توسعه هر چه بهتر و بیشتر روش های تبلیغاتی، برای سهولت و دسترسی آسان تر هر چه بیشتر شما عزیزان در این قسمت ثبت سفارش طراحی تراکت با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن را  برای شما عزایزن فراهم آورده است …. هم اکنون میتوانید برای مشاوره خرید و یا ثبت سفارش به آیدی زیر مراجعه فرمایید:

آیدی تلگرام مشاوره خرید و یا ثبت سفارش : https://t.me/mrsafaei84